2de BBC Wibac Arbeiderhuis (Recreatief & jeugd) Basketbaltornooi
Wijziging Datum Tornooi
Op zaterdag 10 en zondag 11 mei, organiseert de recreatieve basketbalclub "Arbeidershuis" hun tweede tornooi.
Eigenlijk is dit het 4de, maar de eerste 2 edities gingen door in Izegem (Kachtem).
Wij organiseren de tweede dag, "zondag 11 mei" een jeugdtornooi voor de U10 ; U12; U14 en de U19 dames.
Het tornooi gaat door in de Gemeentelijke sporthal van Sint-Eloois-Winkel.
Iedere recreatieve/veteranen basketclub is toegelaten.
Iedere club zorgt voor een eigen verzekering van elke speler en voor een tafelverantwoordelijke.
Wij zorgen net als vorige edities voor de nodige gadgets, bekers, drank en veel sportplezier.
Dit waren de ploegen die reeds meededen aan de vorige edities
- Gent Noord
- Rebam Merelbeke
- Essor Templeuve
- Wielsbeke
- Oostrozebeekse Veteranen
- De Smitters Kortrijk
- Lindenhof Brugge
- Breekijzers Izegem
- Wyblacs
- Time out Zottegem
Dit jaar zou het als volgt gaan ivm uurregeling:
Info voor recreatief/veteranen
max 8 clubs
- 4 wedstrijden per club
- Een wedstrijd word gespeeld met 2x20 minuten doorlopende crono (met uitzondering van minuut, 1 per quarter per ploeg en vrijworpen)
- Geen 24 seconden
- Vanaf 4 ploegfouten , vrijworpen
- Er wordt gespeeld op 2 basketbalvelden
- Bij uitsluiting van een speler tijdens een wedstrijd, wordt deze speler uitgesloten voor alle volgende wedstrijden in het tornooi
- Straal Bronnen/Arbeidershuis,noch BBC WIBAC is niet verantwoordelijk voor ongevallen of diefstal.
Voorlopig uurschema van de wedstrijden(dit kan nog gewijzigd worden)
Net als vorig jaar organiseren wij terug een recratief basketbal tornooi, nieuw is dat we het maar over 1 dag laten doorgaan.
Wij organiseren de tweede dag, "de zondag 11 mei" een jeugdtornooi voor de U10 ; U12; U14 en de U19 dames.
Heeft u , en uw ploeg interesse om deel te nemen aan dit tornooi, of u wilt meer info, kan u dit aanvragen op volgende gegevens.
Cottyn Hans
0468/138871
10 & 11 mei 2014,
in de Sporthal Sint-Eloois-Winkel
Wedstrijd schema 10 mei Recreatief:
Terrein 1:
Wedstrijd schema 10 mei recreatief tornooi:
Terrein 1:
9.00 uur Straal bronnen/Arbeidershuis The Cats Wytschate
10.15 uur Ouwe Belgen Bonheiden Rexona Boys Wevelgem
11.30 uur Straal bronnen/Arbeidershuis Old Stars Tielt
13.00 uur Olicsa Antwerpen Ouwe Belgen Bonheiden
14.15 uur Rexona Boys Wevelgem Wielsbeke
15.30 uur Old Stars Tielt Wase Wolven St Niklaas
17.00 uur Wase Wolven St Niklaas Wielsbeke
18.30 uur Straal bronnen/Arbeidershuis Olicsa Antwerpen
Terrein 2:
9.00 uur Wielsbeke Old Stars Tielt
10.15 uur Wase Wolven St Niklaas Olicsa Antwerpen
11.30 uur The Cats Wytschate Wielsbeke
13.00 uur Rexona Boys Wevelgem Wase Wolven St Niklaas
14.15 uur Straal bronnen/Arbeidershuis Ouwe Belgen Bonheiden
15.30 uur Olicsa Antwerpen The Cats Wytschate
17.00 uur Old Stars Tielt Ouwe Belgen Bonheiden
18.30 uur Rexona Boys Wevelgem The Cats Wytschate
20u30 (op groot terrein)
2de Prov Heren BBC Straal/bronnen Wibac – Falco Gent
Wedstrijd schema 11 mei jeugdtornooi:
Terrein 1:
9.00 uurU10 BBC Wibac/Straal bronnen Spie Izegem B
10.45uurU10 Spie Izegem B Olicsa Antwerpen
13.30uurU10 BBC Wibac/Straal Bronnen Olicsa Antwerpen
15u15 Prijsuitreiking van de U10 en de U12
15.30uurU14 BBC Wibac/Straal Bronnen 43 Wytewa Roeselare 41
17.00uurU14 BBC Wibac/Straal Bronnen 22 Olicsa Antwerpen 55
18u30uurU14 Wytewa Roeselare 26 Olicsa Antwerpen 65
19u45 Prijsuitreiking van de U 14 en de U 19 dames
Terrein 2:
9.00 uurU12 BBC Wibac/Straal Bronnen Olicsa Antwerpen
10.45uurU12 Olicsa Antwerpen Wytewa Roeselare B
13.30uurU12 BBC Wibac/Straal Bronnen Wytewa Roeselare B
15u15 Prijsuitreiking van de U10 en de U12
15.30uurU19D BBC Wibac/Straal Bronnen 32 Basket Meetjesland 79
17.00uurU19D Basket Meetjesland 69 DBC Waregem 53
18.30uu U19D BBC Wibac/Straal Bronnen62 DBC Waregem 70